Майже сто фермерів зі всієї України вже взяли участь у програмі «Школа часниководів». Про це у коментарі GrowHow.in.ua повідомив Ян Мішкевич — виконавчий директор підприємства «Агропатріот», на базі якого і працює школа.

Програма відкрита для всіх охочих і участь у ній безкоштовна. Особливих вимог до учасників нема.

Ян Мішкевич, виконавчий директор підприємства «Агропатріот»

— Це можуть бути люди, які вирощують часник на 50 сотих або на 20 гектарах. Головне — це їхня зацікавленість, — зазначає Ян Мішкевич.

«Агропатріот» сьогодні один з найбільших виробників часнику в Україні. Підприємство починало 10 років тому і сьогодні готове поділитися набутими знаннями. Там зазначають, що на власному досвіді знають як складно починати нову справу, особливо в сільському господарстві, тому і заснували школу — аби поділитися нюансами вирощування часнику в промислових масштабах.

Навчання у Школі часниководів відбувається на базі агропідприємства «Агропатріот» на виробничих посівах

Зустрічі в рамках Школи відбуваються орієнтовно один раз на місяць на базі підприємства. На них учасники отримують практичні рекомендації з вирощування часнику, слухають запрошених лекторів, а опісля отримують агрономічний супровід та можливість консультуватися щодо вирощування часнику. Кількість охочих взяти участь у програмі стрімко зростає.

Наталія Кузьо