Вдруге у Львові 28-30 листопада відбудеться міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO», яка є яскравим прикладом співпраці двох країн – Польщі і України – в агропромисловому секторі.

Організатори –  Kielce Targi S.A (Польща) і ПрАТ «Гал-ЕКСПО» (Україна) – об’єднали свої зусилля задля реалізації успішної та неординарної агропромислової події на теренах Західної України. Основна мета заходу – показати технології західноукраїнським фермерам та аграріям.

Робота над підготовкою виставки «EUROAGRO 2017» переходить в активну фазу, а саме: планування стендів, формування ділової програми і втілення нових ідей задля розвитку потенціалу дрібних і середніх фермерів, на яких орієнтований захід.  

Асортимент продукції, який цьогоріч буде представлений на виставці  дає змогу виконувати практично всі технологічні процеси аграрного виробництва. Зокрема, на площі 5000 кв.м виставкового центру Південний-ЕКСПО (м. Львів, вул. Щирецька, 36) буде представлено: агротехніку (комбайни, сівалки, жниварки, дискові борони, культиватори, розкидачі міндобрив, передпосівні агрегати, агрегати ґрунтообробні, плуги, ін.); мікродобрива, засоби захисту рослин, насіння; лабораторне обладнання; садовий інструмент; IT технології в управлінні АПК та ін.

Заплановані ділові заходи в рамках виставки «EUROAGRO 2017» сформовано відповідно до актуальних проблем агропромислового комплексу з урахуванням останніх тенденцій розвитку галузі. Серед важливих подій виставки – «Дні польського сільського господарства в Україні», які організовує Відділ сприяння торгівлі та інвестиціям Посольства Республіки Польща у Києві.

Під час виставки українські виробники зможуть продемонструвати свої досягнення, почерпнути успішний досвід колег з інших європейських країн, зокрема з Польщі. Також, гості зможуть ознайомитись з новими технологіями, запропонованими польськими виробниками, взяти участь у конференціях, семінарах і дискусійних панелях та обговорити актуальні питання в сільському господарстві.

Міжнародна агропромислова виставка «EuroAGRO» – це ще один сміливий крок до євроінтеграції України!

Поспішайте зареєструватися за посиланням: http://www.galexpo.com.ua/agro/