Väderstad пропонує сівалку Rapid для якісного висіву зернових за будь-яких умов

Незалежно від технології обробітку ґрунту та умов експлуатації, сівалки Rapid показують чудові результати роботи – стверджують у компанії Väderstad.  

Серцем сівалок Rapid є унікальні диско-анкерні сошники, які мають неперевершену конфігурацію, що дає їм змогу утримувати лідерські позиції щодо якості загортання насіння серед сошників для висіву зернових культур. Уперше ці сошники у компанії використали 25 років тому.

Високу точність висіву насіння забезпечує унікальна система контролю глибини з можливістю керування з кабіни трактора. За допомогою спеціальних металевих тяг кожне опорне колесо з’єднано з двома сошниками, які розташовані попереду нього. Завдяки цьому вдається досягати рівномірної глибини загортання насіння за будь-яких умов.

Притискне зусилля на кожен із сошників становить понад 150 кг, що дає їм змогу легко проникати в ґрунт і сприяє високій стійкості навіть за сівби на високих швидкостях. Агресивне положення диска висівного сошника дає змогу формувати борозну, очищену від соломи, незалежно від типу ґрунту або системи його обробітку. Цей сошник гарантує надійний контакт насіння, що висівається, із ґрунтом, що своєю чергою сприяє отриманню дружних і рівномірних сходів. Ба більше, конструкція посівного комплексу та його технічні можливості дають змогу налаштувати його роботу так, щоб сошники для висіву насіння завжди працювали на більшу глибину від дискового знаряддя, яке розташоване у передній частині агрегата. Завдяки цьому висіяне насіння завжди потрапляє на тверде, капілярне посівне ложе, що сприяє швидкому проростанню насіння.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram