Український уряд напрацьовує механізми підтримки хлібопекарів, аби забезпечити безперебійне виробництво та стабільні ціни на хліб соціальних сортів та інші соціальні продукти. Про це під час брифінгу повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

В умовах світової кризи українські виробники не виключають можливості підняття цін на харчові продукти, зокрема й на соціальний хліб. За словами Шмигаля, ключове завдання уряду у цій ситуації захистити не лише виробників, а й українських споживачів. Для цього Кабмін розглядає можливість обмеження націнок на соціальні продукти харчування.

Будемо розглядати також можливість прямих дотацій або спеціальних цін для виробників соціальних продуктів, соціального хліба. Держава в цьому випадку має захистити й українського хлібопекаря, і споживача. Уряд підготував декілька механізмів відповідної підтримки та планує запровадити їх уже найближчим часом, розповів Денис Шмигаль.

За його словами КМУ планує запровадити обмеження націнки для низки соціальних та харчових продуктів. На разі з цього питання консультуються з представниками бізнесу.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram