Власники першого в Україні магазину без пластику відкрили нову Зелену крамницю в ширшому форматі, пише uzhgorod.net.ua.

— За півтора року роботи Зеленої крамниці ми зрозуміли що люди дуже підтримують ідею покупок без пластикових кульочків. Та не достатньо надати їм можливість купувати їжу без упаковування, адже ще є побутові засоби прибирання, косметика, засоби гігієни, багато одноразових речей, для яких існує багаторазова і не пластикова альтернатива — говорить засновниця Зеленої крамниці, Тетяна Жовківська.

Тобто, в новій та більшій Зеленій крамниці наші клієнти зможуть купити все необхідне не тільки для кухні, але і для догляду за домом та собою.В оновленій Зеленій крамниці на вас чекають:

  • Натуральні побутові засоби прибирання та гігієни на розлив
  • Молочні фермерські продукти з обмінною тарою
  • Товари «нуль відходів» – бамбукові зубні щітки, багаторазові пляшки для води та стаканчики для кави, бамбукові ганчірки тощо;
  • Розширений асортимент натуральної та корисної продукції без упаковування (на вагу).

Також ми зрозуміли що на ринку не представлені якісні молочні продукти без пластикового упаковування. Тому ми вирішили почати співпрацю з локальними фермерами. І домовлятися з ними про обмінну тару і привчати людей до цього! Адже упаковування не безкоштовна, і одноразова пластикова в тому числі, окрім того що ще й не безпечна для здоров’я людини та планети.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram