Нещодавно Національний університет водного господарства та природокористування став партнером Поліського державного університету (Білорусь) у масштабному грантовому проекті під назвою «Формування підприємницького середовища з виробництва органічних ягід». Цей проект здійснюється за підтримки Європейського Союзу, Програми Eastern Partnership Territorial Cooperation (EaPTC) та Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.Загальною метою проекту є сприяння створенню бізнес середовища  із вирощування органічних  ягідних культур для поліпшення життя місцевих громад в транскордонних регіонах України і Білорусі.

В рамках проекту на базі НУВГП та ПолесГУ створені регіональні консультаційно-освітні центри.

У рамках проекту будуть проводити навчання населення і бізнесу організації органічного виробництва; розвиток професійних контактів і транскордонного ділового середовища; спільні дослідження і обмін досвідом із оптимізації переходу до органічного виробництва; організація кластерів з вирощування нішевих культур; розробка проектів із переробки продукції; сприяння для ОТГ у розробці бізнес планів і проектів з органічного й традиційного ягідівництва, горіхівництва, рекультивації земель, організації екологічного бізнесу тощо; розробка Програми розвитку і сайту органічного виробництва ягідної продукції та інші споріднені види діяльності.
У рамках проекту проводитимуться семінари та тренінги на теми органічного ягідництва, розвитку бізнесу, переходу зі звичайного землеробства на органічне, культивування ягід, їх збут тощо. Ви також можете долучитися до навчання звернувшись на електронну адресу beop@nuwm.edu.ua.