В Україні стрімко дешевшають огірки

На українському ринку стрімко знижуються ціни на огірки, хоча пропозиція від тепличних комбінатів доволі обмежена. Про це повідомив EastFruit.

Таку ситуацію оператори ринку пов’язують із суттєвим збільшенням пропозиції недорогої продукції з Туреччини. Крім того, темпи збуту огірка на українському ринку за останній тиждень помітно знизилися, що негативно позначається на загальному рівні цін.

Сьогодні турецький огірок великим гуртом в Україні продають по 48-60 грн/кг ($1,31-1,64/кг), що в середньому на 25% дешевше, ніж наприкінці минулого тижня. Місцеві огірки дорожчі — 75-80 грн/кг ($2,05-2,19/кг). Їх пропонують одиничні тепличні комбінати, які високу ціну пояснюють обмеженою пропозицією.

NB: Саме обмежена пропозиція огірків з місцевих тепличних комбінатів та досить високі ціни на цю продукцію були основною причиною, через яку імпортери збільшили постачання огірків із Туреччини.

Водночас, імпортні огірки в Україні зараз в середньому у 1,6 раза дорожчі, ніж були в аналогічний минулорічний період. Однак оператори ринку не виключають подальшого зниження цін, якщо темпи збуту не активізуються.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram