Мінагрополітики оновило порядок бронювання працівників у сфері АПК. Якщо Ви подали по старому порядку, то необхідно подати повторно.

 

NB: Нагадаємо: в умовах правового режиму воєнного стану бронювання військовозобов’язаних за органами держвлади, іншими держорганами, а також підприємствами, установами, організаціями, які задовольняють потреби ЗСУ, інших військових формувань, населення, а також агропідприємств здійснюється у порядку, визначеному постановою КМУ від 03.03.2022 р. № 194.

Вже впродовж трьох днів агропідприємства подали інформацію щодо бронювання працівників для виконання весняно-польових робіт.

Однак сьогодні Мінагрополітики оновило порядок подання. Відповідну інформацію подала Вікторія Кіпріянова, юрист, у своєму Viber-каналі.

В опублікованому листі від міністра аграрної політики та продовольства України Романа Лещенка, зокрема йдеться:

На виконання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня
2022 року № 194 «Деякі питання бронювання військовозобов’язаних в умовах правового режиму воєнного стану» (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 7 березня 2022 року № 218) та з метою своєчасного проведення комплексу весняно-літніх польових робіт, забезпечення виробництва сільськогосподарської продукції та продовольства для забезпечення потреб Збройних Сил України, інших військових формувань та населення прошу, у разі потреби, надіслати до Мінагрополітики на e-mail: mobagro2022@gmail.com:

  1. лист з пропозиціями щодо бронювання військовозобов’язаних з відповідним обґрунтуванням, зазначенням електронної адреси, контактних номерів телефонів та осіб тощо за формою, що додається, у форматі pdf (додаток 1).
  2. пропозиції щодо бронювання військовозобов’язаних за визначеною формою, що додається, у форматі Excel (додаток 2).

Для оперативного опрацювання матеріалів, файли просимо назвати у форматі: Рік. Місяць. Число (коли подаються пропозиції). Скорочене найменування організації. Кількість працівників що подаються для бронювання. Наприклад:

2022.03.09.Украгрозерно.13.pdf

2022.03.09.Украгрозерно.13.xlsx

Зобов’язуємо керівників підприємств, установ та організацій галузей агропромислового виробництва, які надали пропозиції та отримали витяг
з наказу Мінекономіки інформувати у триденний термін Мінагрополітики
про звільнення військовозобов’язаного (виключення зі списків, переведення
на іншу посаду) або ліквідацію суб’єкта господарювання.

Телефон для довідок: +38063-181-51-83, — йдеться в листі.

Приклад листа

Приклад листа Таблиця з пропозиціями для бронювання військовозобов’язаних працівників

Як повідомлялось раніше, зібрану інформацію передають в Мінекономіки. Останнє узагальнить подані органами держвлади, іншими держорганами пропозиції щодо бронювання військовозобов’язаних і протягом одного робочого дня приймає відповідне рішення та надсилає його копію Міноборони, а також зазначеним органам. У рішенні Мінекономіки зазначається строк дії відстрочки, який не може перевищувати шість місяців.

NB: Для підтвердження надання відстрочки від призову на військову службу під час мобілізації та на воєнний час орган держвлади, інший держорган видає військовозобов’язаному витяг з наказу Мінекономіки.

Міноборони організовує через Генштаб ЗСУ доведення в одноденний строк до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки витягів з наказів Мінекономіки.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram