Після введення в дію Закону України про органічне виробництво в Україні буде створено Реєстр виробників органічної продукції, до якого внесуть усіх виробників органічної продукції, які уклали договір з органом сертифікації та здійснюють виробництво відповідно до вимог законодавства у сфері органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції.


NB: Як зазначили в Мінагрополітики, виробник органічної продукції має право укладати договір на проведення сертифікації лише з одним органом сертифікації, який внесено до Державного реєстру органів сертифікації. Також виробник має право додатково укласти договір з органом іноземної сертифікації, який входить до Переліку органів іноземної сертифікації.

Після укладення договору на проведення сертифікації з органом сертифікації, Мінагрополітики повинне внести виробника до Реєстру протягом 10 днів з дня отримання ним відповідної інформації від органу сертифікації.

Зазначимо, що Закон України «Про основні принципи та вимоги до органічного виробництва, обігу та маркування органічної продукції» буде введено в дію через рік з дня набрання ним чинності 2 серпня 2019 року.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram