USAID АГРО оголосив тендер на постачання техніки для тимчасового зберігання зерна в рукавах/мішках

Рукави для зберігання зерна, фото з Фейсбук-сторінки Комітету аграрної та земельної політики ВР
Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО) оголоcила тендер на постачання техніки для тимчасового зберігання зерна в рукавах/мішках. Оладнання закуплять для субреципієнтів програми субгранту АГРО «Підтримка ММСП зернового напрямку в доступі до послуг зі зберігання та сушки зерна». Про це повідомила Асоціація Елеваторів України.

В результаті тендеру проєкт АГРО очікує підписати Рамкову Угоду або, можливо, декілька угод, для встановлення конкретних рівнів цін та параметрів для замовлення цих товарів. Це дасть змогу Проєкту видати окремі замовлення на закупівлю за потребою цих товарів впродовж наступних 6 місяців.

Конкретна кількість, яку планує закупити АГРО поки невідома. Вона залежатиме від протреб Проєкту. Окремі замовлення на купівлю видаватимуть відповідно до підписаної Рамкової Угоди з постачальниками як тільки виникатиме потреба в додаткових товарах.

На тендер можна подавати лише нові товари, які не були у вжитку. Ще одна умова: те обладнання, яке споживає електроенергію повинно працювати на 240 В, 50 Гц. У тендерну пропозицію слід включити ряд документів:

  • супровідний лист, підписаний уповноваженим представником учасника тендеру;
  • офіційну пропозицію зі специфікаціями пропонованого обладнання;
  • контактні дані трьох представників минулих або теперішніх клієнтів із зазначенням відповідних товарів/послуг, що постачалися/надавалися протягом минулих трьох років і найкраще демонструють кваліфікації та досвід роботи компанії;
  • копію ліцензії на здійснення відповідної діяльності або реєстраційного свідоцтва учасника тендеру;
  • підписане уповноваженим представником учасника тендеру Документальне Підтвердження Заяви Про Відповідальність.

Зразки та шаблони документів, а також детальнішу інформацію про умови тендеру можна знайти за посиланням. Запитання стосовно технічних або адміністративних вимог можна надсилати не пізніше 18:00 год. за Київським часом 1 вересня 2022 року на електронну адресу agro.tender@chemonics.com.

Тендерні пропозиції приймають на цю ж електронну пошту до 18:00 год. за Київським часом 8 вересня 2022 року. У будь-якій кореспонденції щодо тендеру організатори просять зазначати у темі листа: ЗЦП № AGRO-RFQ-S1-133-148/1.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram