Українське підприємство запускає виробництво двох нових видів добрив

Виробничі потужності компанії "Тетра-Агро" – м. Червоноград, Львівська обл.
Українська компанія «Тетра-Агро» на запит аграріїв розширила асортимент комплексних мінеральних добрив. Лінійка міндобрив «Нітроамофоска-М» поповнилися двома NPK з підвищеним вмістом сірки.

Про це повідомляють на сайті компанії.

Лінійка азотно-фосфорно-калійного добрива «Нітроамофоска-М» поповнилася двома формулами з підвищеним вмістом сірки: NPK 3:10:30 (Ca:S) 15:10 та NPK 5:15:20 (Ca:S) 20:8.

– Ми неодноразово отримували від аграріїв запит щодо збільшеного вмісту сірки. Є низка культур, які її потребують більше, наприклад, соя та ріпак. Власне на цей запит, ми зробили дві нові комбінації: NPK 3:10:30 (Ca:S) 15:10 та NPK 5:15:20 (Ca:S) 20:8. Ці формули забезпечать рослини сіркою на період вегетації, – розповідає директор компанії Сергій Прокопенко.

Як пояснює виробник, у обох комбінаціях підвищений вміст сірки, однак нова «Нітроамофоска-М» NPK 5:15:20 (Ca:S) 20:8 більш зрівноважена щодо фосфору та калію. Водночас NPK 3:10:30 (Ca:S) 15:10 розроблена для ґрунтів ще й з підвищеною вимогою до калію.

«Нітроамофоска-М» забезпечує повноцінне живлення всіх агрокультур. Внесення цього добрива насичує ґрунт необхідними макро- та мікроелементами. Добриво забезпечує життєдіяльність рослин на будь-якій стадії розвитку та вирізняється високою ефективністю і швидкодією. Добриво виготовляють у вигляді гранул, що містять одразу три компоненти: азот, фосфор та калій.

Читайте також: Раціональна система удобрення озимих культур

Нагадаємо, компанія «Тетра-Агро» – український виробник комплексного мінерального добрива «Нітроамофоска-М» (NPK). Підприємству 15 років. Виробничі потужності розташовані у м. Червоноград Львівської області. «Тетра-Агро» реалізовує добрива аграріям напряму та через дистриб’юторів.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram