Капсульована олія з насіння кавуна від херсонських підприємців перемогла у конкурсі інновацій на виставці Gulfood Trade Show в Дубаї. Про це повідомили у проєкті International Trade Centre Ukraine.

Асоціація виробників херсонського кавуна на міжнародній виставці Gulfood 2022 презентувала унікальний продукт, новинку на ринку продуктів здорового харчування капсульовану олію з насіння кавуна. Виробники кажуть, що її можна використовувати як десерт або компонент у різних кондитерських виробах для діабетиків.

Продукт містить велику кількість олії холодного віджиму з насіння кавуна (до 50%). При цьому зовсім не містить цукрів, інших вуглеводів та білків. Разом з енергією з кавунової олії організм людини отримує унікальний комплекс речовин: сквален, лікопін, вітамін Е, селен, цинк, мідь. Оболонка капсули захищає олію від окислення, розповів співзасновник ГС “Асоціація виробників херсонського кавуна”, менеджер Асоціації з просування української продукції на зовнішні ринки Валерій Федоренко.

За його словами, історія капсульованої олії почалася восени 2021 року, коли Асоціація спільно з партнерами ТОВ “Веста Лідер”, кафедрою харчових технологій Дніпровського національного університету ім О. Гончара та Інститутом проблем ендокринної патології ім. В.Я. Данилевського вирішили попрацювати над розробкою продуктів з доданою вартістю, які б допомогли використати унікальні властивості кавуна.

Наш десерт як харчовий продукт повністю готовий до виходу на ринок. Його можна використовувати і як звичайний десерт, і як компонент при приготуванні різних фруктових салатів, інших страв. Але ми будемо продовжувати роботу над ним. Ми хочемо створити лінійку подібних продуктів з різними смаками, посилити корисні властивості, вносячи до складу спеціально підібрані натуральні добавки рослинного походження, додав Валерій Федоренко.

Фото: Фейсбук-сторінка International Trade Centre Ukraine

Зазначимо, що Асоціація виробників херсонського кавуна є учасницею колективного українського стенду на виставці Gulfood 2022, організованого проєктом Міжнародного торгового центру в Україні (ІТС) “Сприяння виходу малих і середніх підприємств плодоовочевого сектору на зовнішні ринки та включення їх у ланцюжки доданої вартості”, який впроваджується за підтримки уряду Швеції. Капсульована кавунова олія перемогла у номінації “Найінноваційніший органічний продукт”.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram