Україна змагатиметься з Південною Кореєю, Італією та Росією за проведення “Експо — 2030”

Україна подала заявку на проведення Всесвітньої виставки “Експо 2030″ в Одесі. Про це повідомили у Мінекономіки.

Рішення про подання заявки ухвалили ще 6 жовтня, а 15 жовтня у штаб-квартирі Міжнародного бюро виставок (МБВ) у Парижі відповідний лист-заявку офіційно передали генеральному секретарю МБВ Димитру Керкетзесу.

МБВ заяви кандидатів розглядатиме до кінця 2023 року. Україна змагатиметься з Південною Кореєю (м. Пусан), Італією (м. Рим) та Росією (м. Москва). Рішення про місце проведення ухвалюватимуть через таємне голосування держав, які мають членство у МБВ, за принципом: одна країна один голос.

Проведення Всесвітньої Виставки в Україні стане двигуном економічного зростання, кроком вперед для зміцнення іміджу України серед світової спільноти, розвитку інновацій та залученню інвестицій. Проведення Експо – 2030 в нашій країні є унікальною можливістю показати впевненість у своїх економічних перспективах та засвідчити активний рух на шляху подальшої інтеграції у світову економіку, зазначили у Мінекономіки.

“Експо – 2030” в Одесі пропонує тему “Відродження. Технології. Майбутнє”. У Мінекономіки вважають, що вона акцентує увагу на майбутньому світу та повністю узгоджується з Цілями сталого розвитку ООН.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram