Україна та ЄС почнуть розробляти дорожню карту відкриття ринку Євросоюзу для українських товарів

Cистема страхування для бізнесу, який працює в умовах війни, ефективний судовий захист та зрозуміла позиція Європейського Союзу щодо відкриття свого ринку для української продукції — ці три речі потрібні для відновлення інвестицій в аграрний бізнес України. Про це сказав Міністр аграрної політики та продовольства Микола Сольський в інтерв’ю Forbes.

Щодо страхування, він зазначив, що така система успішно працює в Ізраїлі. Що ж до озиції ЄС, Микола Сольський пояснив, що зняті на рік мита не спонукають бізнес інвестувати, оскільки незрозуміло чого очікувати через рік.

— Вони (ЄС, — ред. GH) розуміють, що інтеграція має бути глибшою, адже війна закінчиться, а росія під боком залишиться і свою риторику не змінить. Восени ми почнемо з ЄС розроблення дорожньої карти, де буде чітко прописано: через два роки ми скасуємо ці мита, а через три — оці. Це дасть можливість українському бізнесу планувати інвестиції, — зазначив Микола Сольський.

Він вважає, що до закінчення війни, переважатимуть внутрішні інвестиції. Також Міністр вважає, що війна точно змінить вектор розвитку агро в бік переробки.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram