Україна та Канада планують модернізувати Угоду про вільну торгівлю (CUFTA). Це анонсували Перша віце-прем’єр-міністерка України Міністерка економіки Юлія Свириденко та Міністр зовнішньої торгівлі, підтримки експорту, малого підприємництва та економічного розвитку Канади Мері Інг під час онлайн-зустрічі 27 січня.

Зокрема сторони обговорять можливість розширення співпраці у сфері послуг, інвестицій, електронної торгівлі, працевлаштування та навколишнього середовища. Доповнення повинні забезпечити рівні можливості для міжнародної торгівлі, особливо для підприємств малого та середнього бізнесу.

Сьогодні, коли ми відзначаємо 30-ту річницю встановлення дипломатичних відносин між Україною та Канадою, модернізація CUFTA є взаємовигідною для підприємств та споживачів наших держав, відзначила Перша віце-прем’єр-міністерка України — Міністерка економіки Юлія Свириденко.

Зазначимо, що за результатами 2021 р. обсяг експорту українських товарів до Канади зріс майже вдвічі. У Мінекономіки вважають, що інтеграція нових положень у CUFTA диверсифікує та розширить торговельну співпрацю між країнами.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram