28 липня 2021 року на потужностях холдингу «Агро-Регіон» (с. Велика Олександрівка, Бориспільський р-н, Київська обл.) асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» спільно з агенцією UCABevent провели найбільшу польову подію цього літа – «УКАБ Агротехнології. ЦЕНТР». Подія зібрала понад 1200 гостей та учасників з різних регіонів України.
«УКАБ Агротехнології 2021. ЦЕНТР»

Захід поєднав у собі польову демонстрацію техніки в роботі; виставкову зону; тест-драйви автомобілів; демонстраційні ділянки гібридів соняшнику та кукурудзи таких брендів, як: РАЖТ, Сингента, Лімагрейн; експрес-навчання та прикладні майстер-класи з вибору та впровадження технологій точного землеробства, налаштування техніки.

Відкрили подію: Тарас Висоцький, перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України, Володимир Кравцов, операційний директор Групи компаній  «Агро-Регіон» та Алекс Ліссітса, президент УКАБ, генеральний директор ІМК.

Тарас Висоцький привітав учасників та гостей з п’ятим роком проведення такої масштабної події та зазначив, що у Міністерстві аграрної політики та продовольства України радітимуть подальшому розвитку заходу та його масштабуванню в регіони.

Алекс Ліссітса, насамперед, подякував агрохолдингу «Агро-Регіон», з яким УКАБ давно та тісно співпрацює не лише в питаннях організації проєкту «УКАБ Агротехнології», а й інших заходів, зокрема й конференції «Ефективне управління агрокомпаніями» (LFM). Він також зазначив, що «УКАБ Агротехнології» – це не лише виставкова площа, а й те, що насправді вимагає агросектор від постачальників техніки. «Ми хочемо подивитися техніку в роботі, ми хочемо перевірити її, поспілкуватися з компаніями-виробниками, проговорити всі нюанси… Якраз формат нашого заходу це дозволяє», – наголосив президент УКАБ.

В рамках пленарної частини заходу всі охочі змогли приєднатися до обговорення кейсу «Оцінка якості посіву, вибір сівалки». На демонстраційному полі «УКАБ Агротехнології 2021. ЦЕНТР» площею 5,55 га здійснили посів 9-ма різними сівалками різних виробників. Усім учасникам демопосіву забезпечили рівні умови та єдиний передпосівний ґрунтообробіток. Усі сівалки використовували один гібрид соняшнику – РЖТ Волльф (посівний матеріал надав насіннєвий партнер проєкту компанія RAGT Semences).

RAGT Semences – насіннєвий партнер події «УКАБ Агротехнології 2021. ЦЕНТР»
RAGT Semences – насіннєвий партнер події «УКАБ Агротехнології 2021. ЦЕНТР»

Якість посіву експерти визначали за такими параметрами: рівномірність сходів, відсоток пропусків і двійників, кількість пар листків, які сформувалися на рослині. Результати тестування сівалок точного висіву на демонстраційному посіві соняшнику презентував Володимир Кравцов, операційний директор Групи компаній  «Агро-Регіон».

Володимир Кравцов, операційний директор Групи компаній  «Агро-Регіон»

Під час демопоказів у польових умовах тестували: зернозбиральні комбайни, сівалки та посівні комплекси, розкидачі мінеральних добрив, самохідні та причіпні обприскувачі, агродрони, агрегати для  strip-till, глибокорозпушувачі, плуги, дискові борони, дисколапові агрегати. Після демонстрації кожної одиниці техніки група експертів із профільних спеціалістів – агрономів, інженерів, науковців – давала свою оцінку кожному агрегату згідно з технічними характеристиками та виробничим завданням.

Зернозбиральний комбайн Case Axial-Flow 7250
8-корпусний плуг New Holland PSH

Варто виділити презентацію самохідного обприскувача Agrifac Condor MountainMaster AiCPlus, який презентували вперше в Україні.

Самохідний обприскувач Agrifac Condor MountainMaster AiCPlus

Також у рамках «УКАБ Агротехнології. ЦЕНТР» провели справжній батл дронів-обприскувачів – XAG XP 2020 та Lovol  Lj16L-606. Співзасновник Drone.UA Валерій Яковенко зазначив, що сьогодні дрони – це не мода і не хайп, це необхідність роботи в полях, доповнення до технологій обприскування. За рік один дрон обробляє 5000 га. Очікують, що цього року дронами буде оброблено більше 1 млн га.

Батл дронів-обприскувачів під час «УКАБ Агротехнології. ЦЕНТР»

У виставковій зоні понад 60 компаній представили інноваційні агротехнології та актуальні рішення для агробізнесу.

– Вкотре нам вдалося провести дійсно крутий День поля. Понад 1200 учасників та гостей змогли побачити й оцінити в роботі сільськогосподарську техніку за всіма напрямами, як флагманські с.-г. машини, так і інші технічні новинки на ринку. Також аграрії отримали інформацію про удосконалені й нові інноваційні рішення від компаній-постачальників техніки. Це дало змогу сільгоспвиробникам запланувати оновлення свого парку техніки й придивитися, що саме працюватиме безпосередньо в їхніх умовах найбільш ефективно, – підвів підсумки заходу Роман Сластьон, генеральний директор УКАБ.

Асоціація «Український клуб аграрного бізнесу» та агенція UCABevent висловлюють подяку за підтримку польової події «УКАБ Агротехнології. ЦЕНТР»: BASF – ексклюзивному агрохімічному партнеру, Агро-Регіон – організаційному партнеру, Climate Field View від Байєр – інноваційному партнеру, Лімагрейн, РАЖТ, Сингента – насіннєвим партнерам, Агрохімтехнолоджі – партнеру з добрив, НІКО, JAC Motors – автомобільним партнерам. А також технічним партнерам: Agrifac, Agrimatco, Agrokalina, Agsolco Ukraine, Центр інновацій АСП, KUHN, LEMKEN, Massey Ferguson, New Holland, AGCO, Агро Експерт, Агроресурс, АІКО, Альбіон, Alfagro, Amazone, АМАКО, Bednar, Berthoud, Väderstad, Волинська фондова компанія, Great Plains, John Greaves,  Drone.UA, Egritech, CASE, Lozova Machinery, Mzuri, ТЕХ-К, Техноторг, Horsch.

Пневматична сівалка Amazone Condor 12001-C

Вже зовсім скоро, 9 вересня, організатори заходу проведуть ХІI Міжнародну конференцію «Ефективне управління агрокомпаніями», яка зарекомендувала себе як аграрна подія №1 в Україні. Відвідування конференції є обов’язковим для тих, хто одночасно хоче дізнатися про інновації в управлінні агрокомпаніями та технології від кращих практиків.

Не вагайтесь! Більше про захід за посиланням: https://bit.ly/3lpXQv9

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram