У ТАС Агро стартували жнива

експортні квоти
Компанія ТАС Агро розпочала жнива 2022 року. Збір ранніх зернових стартував у Південному кластері агрохолдингу у Кіровоградській області. Про це повідомила пресслужба ТАС Агро.

Інші кластери компанії розпочнуть жнива вже найближчим часом. Під час перших жнив планують зібрати озиму пшеницю з 18 тис. га та озимий ріпак з 14,6 тис. га.

У компанії розповіли, що прохолодна й затяжна весна позитивно вплинула на розвиток озимих культур. Завдяки їй підприємства отримали більше часу для проведення весняно-польових робіт, а рослини довший період вегетації та більший потенціал врожайності. Сьогодні зернові на полях агрохолдингу перебувають у доброму стані.

Жнива 2022 року, без перебільшення, не будуть простими для аграріїв, але наше основне завдання якісно і своєчасно виконати увесь об’єм робіт. Для цього компанія ТАС Агро повністю забезпечена ПММ, сільськогосподарською технікою, логістичними та елеваторними потужностями. За оптимальних умов збиральна компанія не перевищуватиме 14 днів, розповів в.о. генерального директора ТОВ “ТАС Агро” Нил Неміровченко.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram