У першому півріччі 2022 р. продажі ЗЗР Corteva в Україні зросли майже на третину

У першому півріччі 2022 р. продажі ЗЗР Corteva в Україні зросли на 29% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Про це повідомила команда корпоративних комунікацій Сorteva Agrisicence.

Як зазначили у повідомленні, незважаючи на складнощі, викликані повномасштабною війною росії проти України, компанія нарощує темпи розвитку в Україні. У Corteva відзначили, що дедалі більше фермерів обирають Corteva як партнера з найвищими цінностями, шануючи проукраїнську позицію компанії.

Ріст продажів ЗЗР у першому півріччі року пов’язують з підвищеним попитом на передові продукти компанії. Зокрема, успішні результати показали продажі інноваційних гербіцидів на основі новітньої молекули Arylex™ active. Наприклад, гербіциду системної дії Геліантекс™ для соняшнику. Також продемонстрував успіх двокомпонентний фунгіцид Аканто Плюс® для широкого переліку польових культур. Його продажі зросли на 50% відносно аналогічного періоду минулого року.

Незважаючи на скорочення посівних площ в Україні через військові дії, насіннєвий бізнес компанії також демонструє сильні результати. Зокрема, у першому півріччі 2022 року продажі насіння соняшнику зросли на 6%.

Загалом прибутковість компанії в Україні продемонструвала зростання на 7% у першому півріччі 2022 року порівняно з аналогічним періодом 2021 р. За підрахунками аналітиків Corteva, частка компанії в Україні у 2021-2022 МР зросла на ринку соняшнику на 1,3 відсоткових пункти, на ринку кукурудзи — на 1,2 відсоткових пункти, а на ринку засобів захисту рослин — на 1 відсотковий пункт.

— Основними чинниками нарощування темпів розвитку Corteva в Україні в 2022 році є ранній старт сезону та швидка адаптація бізнесу компанії до роботи в умовах війни. Перший дав змогу забезпечити багатьох фермерів насінням та ЗЗР до кінця лютого 2022 року. Завдяки ж швидкій адаптації вдалося перші відвантаження насіння почати вже 7 березня цього року, — зазначили у Corteva.

Також у компанії виділили те, що українські фермери оцінили перевагу моделі прямих продажів насіння. Важливим фактором була і наявність локального виробництва насіння в умовах труднощів із імпортом в перші тижні повномасштабної війни.

Додамо, що Corteva однією з перших міжнародних компаній-постачальників насіння та ЗЗР прийняла рішення вийти з російського ринку. Крім того, компанія продовжує підтримувати постраждалих через фінансування благодійних та гуманітарних проєктів підтримки.

— Наша єдина команда Corteva категорично засуджує війну як спосіб вирішення розбіжностей. Вважаючи людське життя найбільшою цінністю, ми робимо все, щоб підтримати Україну в ці складні часи. Ми пишаємося тим, що стоїмо пліч-о-пліч з українськими фермерами на цьому фронті продовольчої безпеки України та світу, — зазначив керівник бізнесу Corteva Agriscience у Східній Європі Сергій Харін.

Глобально компанія прозвітувала про сильні результати у другому кварталі та першому півріччі раніше. Зокрема, чисті продажі за перше півріччя 2022 р. зросли на 11% в порівнянні з попереднім роком. У другому кварталі 2022 р. Corteva зафіксувала витрати на реструктуризацію та інші витрати на суму $68 млн, з яких $45 млн пов’язані з раніше оголошеним виходом компанії з росії.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram