Corteva цьогоріч очікує отримати від $17,2 до $17,5 млрд чистої виручки

Corteva підвищила прогноз чистих продажів і прибутку за поточний рік. Також компанія прозвітувала про результати першого півріччя 2022 року. Про це повідомила команда корпоративних комунікацій Corteva.

У першій половині року компанія виділила декілька головних подій. Зокрема, зростання на 11% чистого обсягу продажів порівняно з попереднім роком. Органічні продажі зросли на 14%.

Також у компанії виділили те, що в першій половині року дохід по ЗПБО та прибуток на акцію (EPS) від діяльності, що триває, склали $1,58 млрд і $2,16 за акцію відповідно. Операційний показник EBITDA склав $2,76 млрд, що на 17% більше, ніж у попередньому році. Цей результат Corteva пояснює ефективним виконанням цінової політики та зростанням обсягів у всіх регіонах. Також зазначили про підвищення продуктивності роботи компанії.

— Менеджмент підвищив прогноз чистої виручки та прибутку на весь 2022 рік. Очікується, що чисті продажі становитимуть від $17,2 до $17,5 млрд, а операційна EBITDA — від $2,95 до $3,1 млрд. Очікується, що операційний прибуток на акцію перебуватиме у діапазоні від $2,45 до $2,60, — йдеться у повідомленні Corteva.

Компанія також оголосила про збільшення дивідендів у річному обчисленні приблизно на 7% у третьому кварталі. Це відображає постійну зосередженість на поверненні капіталу акціонерам.

Ще однією важливою новиною Corteva є завершення стратегічного аналізу портфоліо. Він спрямований на вдосконалення стратегії компанії та прискорення коротко- та довгострокового зростання маржі. Результатом аналізу є план компанії щодо виходу з нестратегічних регіонів і продуктових лінійок. Натомість — фокус на основних ринках і культурах, на які припадає понад 95% поточного загального обсягу чистих продажів і 99% поточного загального операційного показника EBITDA.

— Рішення щодо портфоліо дадуть компанії можливість зосередити інвестиції на створенні більшої цінності сільгоспвиробникам за допомогою більш диференційованих і стійких інструментів. Ми також правильно підбираємо та оптимізуємо структуру витрат, щоб забезпечити більшу гнучкість і підзвітність щодо продуктивності своїх двох бізнес-підрозділів «Насіння» та «Засоби захисту рослин», — розповіли у Corteva.

Зокрема, у другому кварталі поточного року компанія зафіксувала витрати на реструктуризацію та інші витрати на суму $68 млн, з яких $45 млн пов’язані з раніше оголошеним виходом компанії з росії. До 2025 року у результаті цих дій компанія очікує досягти економії понад $200 млн.

Щодо продажів насіння Corteva, то у першій половині 2022 року чистий їх обсяг склав $6,5 млрд. Він вищий за приблизно $6,3 млрд у першій половині 2021 року. Зростання зумовленe підвищенням цін на 7%. Цей приріст був частково нівельований падінням обсягу на 1% і несприятливим впливом валюти на 3%.

У компанії пояснили, що зростання цін було зумовлене високим рівнем реалізації стратегії в усьому світі, головним чином у Північній Америці та EMEA, коли ціни на кукурудзу та сою зросли на 7% глобально. Зменшення обсягів було зумовлене зменшенням площ посівів кукурудзи в Північній Америці та обмеженнями постачань ріпаку в Північній Америці та кукурудзи в Латинській Америці. Несприятливий валютний вплив спричинили турецька ліра та євро.

Чистий обсяг продажів засобів захисту рослин у першому півріччі 2022 р. склав приблизно $4,4 млрд (в аналогічний період минулого року — приблизно $3,5 млрд). Зростання відбулося завдяки збільшенню обсягу на 16% і збільшенню ціни на 12%. Ці прибутки були частково компенсовані несприятливим впливом валюти на 3% і несприятливим впливом на портфоліо на 1%.

NB: Збільшення обсягів було зумовлене постійним проникненням нових продуктів, включаючи гербіциди EnlistTM і ArylexTM, а також фунгіцид OnmiraTM. Продажі нових продуктів зросли більш ніж на 60% порівняно з аналогічним періодом минулого року. Крім того, продукти мали великий ранній попит у Латинській Америці.

Прогноз Corteva для сільського господарства на поточний рік залишається стабільним. Компанія очікує рекордного попиту на зернові та олійні культури, що має підтримати ціни на сировину, оскільки кінцеві запаси залишаються під тиском.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram