Мінекономіки, у зв’язку з ухваленими 15 квітня змінами до держбюджету, припинило прийом документів від аграріїв на отримання державної допомоги. Про це з посиланням на Тараса Висоцького, заступника міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства, повідомляє Agropolit.

— 15 квітня було прийнято в другому читанні та в цілому внесення змін до закону України про державний бюджет в частині передачі реалізації державної підтримки аграріїв Міністерству аграрної політики та продовольства. Після підписання змін до закону України про держбюджет на 2021 рік у Мінекономіки не буде повноважень приймати відповідні документи. Заявникам на отримання державної допомоги треба орієнтуватися вже на подачу документів до МінАПК, — сказав Висоцький.

Він зазначив, що всі, хто до березня подав документи на отримання державної допомоги, отримають компенсацію найближчим часом. Також він наголосив, що Мінекономіки буде інформувати про внесення змін до Порядку надання держдопомоги та про можливості подання відповідних документів до МінАПК.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram