У Мінагрополітики проведуть гендерний аудит

За підтримки Офісу ООН Жінки у Мінагрополітики проведуть гендерний аудит апарату Міністерства. Про це повідомив державний секретар Міністерства аграрної політики та продовольства України Віктор Канцурак.

Під час його проведення враховуватимуть результати оцінки спроможності Міністерства щодо реалізації державної гендерної політики та недискримінації, що проходить за підтримки ООН Жінки в Україні.

Гендерний аудит проводитиметься, зокрема, для оцінки стану забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у Міністерстві. Він також повинен виявити проблеми та визначити шляхи скорочення гендерної нерівності.

— У Мінагрополітики вже сформована робоча група, яка буде координувати аудит. Насамперед це визначення рівня задоволеності умовами роботи наших працівників в частині врахування у кадровій політиці принципу забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків. Водночас ми зацікавленні у проведені навчальних заходів з питань гендерної рівності та підвищенні рівня обізнаності працівників Міністерства, — наголосив Віктор Канцурак.

Ця ініціатива покликана розширити права та можливості жінок на всіх рівнях. Також програма має підвищити рівень чутливості до диференційованих потреб жінок, дівчат, чоловіків і хлопців, а також зменшити нерівність у процесах розвитку в України.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram