Яблука сорту «Хуа Ніу» (Hua Niu), відомі також як Chinese Red Delicious, перш вражають своїм кольором: вони темно-фіолетові, майже чорні. Цей сорт яблук є рідкісним, і його вирощують в горах Тибету. Свій унікальний колір вони набувають під впливом географічних умов Нінчі, в Тибетському автономному районі Китаю, пише EastFruit.Вирощуванням незвичайних яблук займається китайська компанія Dandong Tianluo Sheng Nong E-Commerce Trade Ltd. Під них був розбитий фруктовий сад площею 50 га на висоті 3100 метрів над рівнем моря.

Як пояснюють фахівці, основною причиною формування темного кольору яблук є відчутна різниця в температурних показниках вдень і вночі в цьому районі. Впливає також інтенсивний сонячне світло і ультрафіолет, який змушує плоди міняти колір шкірки з характерного темно-червоного на темно-фіолетовий.

Продається «Чорний діамант» в супермаркетах високого класу в Пекіні, Шанхаї, Гуанчжоу і Шеньчжень. Плоди розфасовані в подарункові упаковки по 6-8 штук. Ціна одного фрукта становить 6,37 євро.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram