На порталі Дія.Бізнес з’явився новий розділ — Земельна реформа. Там підприємці отримуватимуть усю актуальну інформацію про можливості для розвитку власної справи у сфері земельних відносин. Про це повідомив пресофіс Міністерства цифрової трансформації.

На сторінці доступна інформація про всі можливості для землевласників, фермерів та громад. Інформація там також корисна для тих українців, які раніше не мали змоги придбати й розпоряджатися землею. Розділ поділений за трьома напрямами: для землевласників, для покупців і для орендарів землі.

Землевласник там може дізнатися кому і за якою ціною може продати ділянку та які документи для цього потрібні. Також які податки доведеться сплатити та чи можна продати частину землі.

Покупець у свою чергу може отримати вичерпну інформацію щодо всіх умов купівлі землі та збору необхідної документації. Орендар довідатися про свій пріоритет при викупі землі та принцип реалізації переважного права, а також про важливі нюанси дії договору оренди.

Читайте такожЗмінився податок на землю: скільки доведеться платити українцям

У Мінцифри зазначили, що кожен громадянин у розділі “Земельна реформа” знайде довідкові матеріали та інструкції щодо користування земельною ділянкою, а також стосовно купівлі й продажу земельної ділянки. Зокрема про те, як підготуватися до продажу паю.

Розділ запустили спільно з Міністерством аграрної політики та продовольства України та Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), USAID Transformation Communications Activity.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram