Наприкінці минулого тижня, у п’ятницю біржові ціни на пшеницю знизилися на тлі невизначеності с прогнозами врожаю для основних країн-виробників та в очікуванні нового балансу від USDA, який буде оприлюднено у вівторок.

Так, за повідомленням аналітиків GrainTrade, впродовж наступних п’яти днів опади в регіонах вирощування пшениці в США зупиняться, проте далі знову повернуться. Незначні опади в Канаді та Австралії зменшили посушливі явища та покращили стан посівів.

Липневі пшеничні ф’ючерси в США впали:

  • на 2,02 $/т до 185,37 $/т на м’яку озиму SRW-пшеницю в Чикаго,
  • на 2,30 $/т до 164,98 $/т на тверду озиму HRW-пшеницю в Канзас-Сіті,

Лише подорожчала на 1,38 $/т до 208,98 $/т тверда яра HRS-пшениця в Міннеаполісі.

Іспанська асоціація трейдерів ACCOE через посушливу погоду восени та навесні зменшила прогноз виробництва м’якої пшениці на 23% до 4,47 млн т та твердої на 40,1% до 850 тис. т.

Гарний стан посівів у Франції тисне на біржові ціни. За даними Franceagrimer, за тиждень кількість посівів озимої пшениці, що знаходяться в доброму або дуже доброму стані, збільшилася до 80%.

  • Вересневі ф’ючерси на пшеницю впали на 0,5 €/т до 179 €/т або 202,8 $/т.

В Росії посушлива погода в основних регіонах вирощування пшениці, яка протримається ще два тижні, продовжує знижувати прогнози виробництва.

У Чорноморському регіоні ціни на пшеницю нового врожаю падають під тиском низького попиту та гарних прогнозів валового збору.

Ціни пропозицій на пшеницю з протеїном 12,5% з поставкою в липні-серпні опустилися до 195-196 $/т FOB, з протеїном 11,5% до 185 $/т FOB, фуражну до 178-179 $/т FOB.
 Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram