У БТУ-ЦЕНТР діє знижка на лінійку акутальних восени мікроелементів ХЕЛПРОСТ

БТУ-ЦЕНТР продовжує підтримувати працівників сільського господарства. У рамках програми підтримки аграріїв у воєнний час компанія підготувала знижку -10% на всю лінійку мікроелементів Хелпрост. Вона діятиме з 5 по 19 вересня 2022 року.

Як розповіли у компанії, знижка поширюється на всю лінійку Хелпрост для агровиробників на підконтрольних Україні територіях. Вона діє незалежно від обсягу замовлення, але не сумується зі знижками інших програм.

У лінійці Хелпрост є препарат на основі бор етаноламіну — Хелпрост Бор. Він особливо актуальний для аграріїів саме восени. Бор має важливий вплив на фенологію розвитку технічних культур. Елемент підвищує еластичніть тканин, відповідно — знижує розтріскування стебел і кореневої шийки під час морозів і сильного росту. Також бор впливає на розвиток кореневої системи, що сприяє кращому відновленню вегетації навесні.

NB: До прикладу, озимий ріпак має найбільшу потребу в борі восени під час формування листової розетки та навесні — коли відновлюється розетка та починає рости стебло, починається бутонізація. Бор необхідний для покращення процесів цвітіння та формування насіння.

Принципова відмінність лінійки Хелпрост — використання у виробництві природних амінокислот, а не синтетичних препаратів. Амінокислоти для препарату отримують у результаті життєдіяльності мікроорганізмів за авторською технологією мікробіологів БТУ-ЦЕНТР.

Серед переваг препарату виділяють:

  • високу біодоступністю мікро- та макроелементів;
  • високу стійкістю до стресу;
  • природну фунгіцидну дію усіх мікроелементів;
  • підвищення посухостійкості рослин.

— Сукупність цих переваг сприяє збалансованому живленню рослин, підвищенню їх стійкості до несприятливих умов середовища та хвороб, — зазначили у БТУ-ЦЕНТР.

Дослідженнями доведено, що застосування мікродобрив Хелпрост — це профілактика та лікування дефіциту мікроелементів і гарантоване підвищення кількості та покращення якості урожаю.

Для оформлення знижки необхідно заповнити ФОРМУ та отримати промо-код. За цим промо-кодом далі слід зробити замовлення у регіональних представників.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram