З нового року в Мінагрополітики планують розширити підтримку агровиробників для облаштування потужностей переробки вирощеного та зберігання. Про це повідомив в.о. міністра аграрної політики і продовольства України Максим Мартинюк під час підсумкової прес-конференції, йдеться на Agroportal.ua.

— Цей рік з його рекордним урожаєм показав, що є труднощі не тільки в логістиці, а й в зберіганні. Наприклад, Тернопільська і Хмельницька області раніше були орієнтовані на вирощування цукрових буряків, і історично так склалося, що там немає потрібної кількості елеваторів, зазначає Максим Мартинюк.


За його словами, потужності зі зберігання зерна дозволяють сільгоспвиробникам ловити вдалий момент на ринку і продавати продукцію за кращими цінами.

Також він зазначив, що буде спрямований ресурс в 100 млн грн на підтримку плодово-овочевої галузі. Кошти виділятимуться на компенсацію вартості витрат по будівництву холодильного обладнання з регульованим газовим середовищем для зберігання фруктів власного виробництва, яке введено в експлуатацію в поточному році, а також камер швидкого заморожування і придбання ліній товарної обробки плодів.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram