Турецька продукція зупинила зростання цін на помідори в Україні

На український ринок надійшли масові партії турецьких помідорів. Вони зупинили підвищувальну цінову тенденцію у сегменті, яка тривала два тижні і навіть знизили ціни. Про це повідомили аналітики проєкту EastFruit.

Зараз українські тепличні комбінати продають помідори по 50-60 грн/кг ($1,37-1,50/кг), що в середньому на 10% дешевше, ніж тижнем раніше. Варто зазначити, що партії турецьких помідорів цього тижня зайшли на український ринок по 45 грн/кг ($1,23/кг), що дещо дешевше, ніж відпускні ціни на місцеву продукцію.

За словами представників тепличних комбінатів, з появою на ринку дешевшої турецької продукції, попит на місцеві продукцію почав помітно знижуватись. Водночас українські тепличні комбінати сьогодні продають помідори в середньому вдвічі дорожче, ніж на початку жовтня минулого року.

У той же час більшість ключових гравців ринку вважають здешевлення в сегменті тимчасовим явищем. Оскільки місцевих помідорів в Україні не так багато, а турецька продукція затребувана не лише на українському ринку.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram