Китайська корпорація ChemChina є власником двох відомих на українському ринку компаній: Adama та Syngenta. Щодо останньої, то придбання завершилось влітку цього року.

Читайте: Нові перспективи Syngenta з ChemСhina

Відповідно до умов угоди, було ухвалено, що Syngenta компенсує компанії Adama (власником якої також є корпорація ChemChina) відповідну вартість активів, які Adama повинна ліквідувати в рамках процесу отримання дозволів від Європейської комісії у зв’язку із положеннями законодавства щодо захисту конкуренції.

Таким чином в Україні компанія Syngenta передає в портфоліо компанії Adama три фунгіциди з діючою речовиною ізопіразам: Ембрелія®, Бонтіма®, Сіметра®. Така компенсація, стверджують у компанії Syngenta, буде одноразовою. Крім того, Adama і Syngenta залишаться незалежними компаніями, між якими існує конкуренція.

– Враховуючи широкий асортимент продукції компанії Syngenta, ми готові запропонувати  нашим клієнтам гідні альтернативні продукти. Syngenta й надалі залишатиметься відданою взятому нею зобов’язанню щодо забезпечення своїх клієнтів доступом до найкращих технологій, наявних на ринку, йдеться у повідомленні компанії.

Нагадаємо, що після придбання компанії Syngenta корпорацією ChemChina, остання засвідчила що дотримуватиметься чинних високих стандартів корпоративної, правової та  комерційної діяльності компанії Syngenta, підтримає виконання the Good Growth Plan (Плану успішного зростання) і залишить головний офіс компанії Syngenta у Швейцарії.