Технологія вузлов’яза для прес-підбирачів, що здобула численні нагороди, була визнана одним із найкращих рішень у сфері раціонального сільського господарства, яке забезпечує значні екологічні переваги та економію коштів для клієнтів.

Компанія New Holland Agriculture здобула Золоту медаль на церемонії Edison Awards 2021 за свою неймовірну технологію вузлов’яза Loop Master™, представлену на лінійках прес-підбирачів BigBaler 1290 High Density та BigBaler PLUS. Ця щорічна нагорода присуджується за видатні досягнення в галузі розробки нових продуктів і послуг, маркетингу, дизайну та інновацій, орієнтованих на користувачів. Переможців обирають на основі чотирьох критеріїв: концепція, цінність, реалізація та вплив.

Карло Ламбро, Президент бренду New Holland, заявив:

Для нас велика честь отримати цю ознаку визнання нашої запатентованої технології Loop Master™, яка надає нашим клієнтам значні переваги в економії коштів і захисті навколишнього середовища. Вже багато років поспіль наша техніка доводить, що якість тюків є ключем до максимальної продуктивності роботи та мінімальної кількості відходів, і тому ми вкладаємо свої зусилля у те, щоб поліпшити ці два аспекти, зробивши тюкування ще більш екологічним.

Технологія Loop Master™ увібрала в собі найкраще з двох технологій вузлов’язання, які існують сьогодні, і поєднала їх у рішенні, яке не має аналогів у інших виробників. Це унікальне рішення привернуло пильну увагу з боку експертів галузі та аграріїв і було надзвичайно прихильно прийняте клієнтами, — зазначив Фелікс Рамунке, Продукт менеджер із великих тюкових прес-підбирачів у світі.

Технологія Loop Master™ отримала велику кількість галузевих нагород на знак визнання унікальності цього рішення. Вона поєднує в собі концепції двох технологій вузлов’язання технологію петлевого вузлов’яза та подвійного вузлов’яза. З одного боку, вона усуває вільні кінці шпагату, які утворюються, коли ви застосовуєте технологію подвійного вузлов’яза, і під час тюкування зазвичай обрізуються та залишаються в полі а це означає додаткові витрати для фермерів, небезпеку для худоби, що споживає пресовані корми, а також забруднення довкілля. З іншого боку, рішення Loop Master™ дає змогу підвищити силу натягу шпагату на 26% до рівня петлевого вузлов’яза. Це означає, що можна використовувати шпагати нижчої якості, а тюки краще зберігатимуть форму під час маніпуляцій.

Переваги технології Loop Master™ є цілком очевидними: якщо протягом сезону ви пресуєте 10 000 тюків, то шляхом усування обрізків вдасться заощадити приблизно 50 кг або 6 км шпагату, що дає змогу знизити витрати та зберегти довкілля. Більша сила натягу в поєднанні з підвищеною потужністю системи пресування дозволяє отримувати більш щільні тюки, оптимізуючи логістичні операції завдяки транспортуванню більшої маси під час кожного вивезення тюків з поля. Це також означає меншу кількість проходів вантажного транспорту, що додатково зменшує негативний вплив на довкілля.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram