«Сингента» і «Адама Україна» підписали меморандум про співробітництво з Мінагрополітики на $400 млн

Мініагрполітики підписало меморандум про взаєморозуміння з ТОВ “Сингента” та ТОВ “Адама Україна”. Він допоможе у забезпеченні продовольчої безпеки в Україні та за її межами та покращить умови ведення господарської діяльності. Про це повідомила пресслужба Мінагрополітики.

Співробітництво на $400 млн здійснюватимуть у формі спільної підтримки та заходів, інвестування та реалізації проєктів. “Сингента” та “Адама Україна” погодили, що вони й надалі підтримуватимуть працівників та членів їхніх сімей, які постраждали від агресії рф:

  • надаватимуть їм притулок;
  • надаватимуть гуманітарну допомогу як на території України, так і за її межами;
  • виплачуватимуть ринкову заробітну плату.

Компанії також будуть реалізовувати свою продукцію малим фермерським господарствам у період воєнного стану та інвестуватимуть у логістичну інфраструктуру. Як тільки це стане можливими з точки зору безпеки  відновлять морський експорт.

“Сингента” та “Адама Україна” також погодилися підтримувати та розвивати інноваційні, науково-дослідні та освітні проєкти у галузях здоров’я ґрунтів, відстежування карбонових викидів, збереження біорізноманіття та інших напрямах. Зокрема, постачатимуть на ринок України високоякісні ЗЗР та забезпечуватимуть сільгоспвиробників на умовах повного або часткового відстрочення платежу і в рахунок виконання виробниками умов товарних аграрних розписок та інших видів забезпечення виконання зобов’язань.

У свою чергу Міністерство аграрної політики та продовольства України братиме участь в опрацюванні та розробці відповідних нормативно-правових актів і сприятиме комунікації з уповноваженими державними установами щодо виконання зобов’язань суб’єктами господарської діяльності.

Цей Меморандум відкриває нові перспективи ефективної взаємодії між державними установами і представниками великого бізнесу, зазначив генеральний директор ТОВ “Сингента” Сергій Клішин.

Окремо компанії підтримуватимуть спільні робочі групи, створені для сприяння адаптації законодавства України до законодавства ЄС у сфері агропромислового комплексу.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram