До кінця поточного десятиліття світовий ринок сільськогосподарських мікробів перевищить $12,3 млрд. Про це свідчать дані звіту компанії Fatpos Global.

Сільськогосподарські мікроби це мікроорганізми, які підвищують продуктивність сільськогосподарських культур і якість врожаю. Вони забезпечують рослини поживними речовинами, і допомагають поліпшити структуру ґрунту.

Читайте також: Ринок українських біопрепаратів росте — дослідження

Як зазначили експерти, щорічно цей ринок в середньому зростає на 14,94%. У 2020 р. він склав $8,1 млрд, відповідно, у такому темпі до 2030 року він перевищить $12,3 млрд.

Однією з рушійних сил ринку сільськогосподарських мікробів є потреба прогодувати світове населення, яке постійно зростає. До того ж, вона поєднується зі зростаючим попитом на стійкі методи ведення сільського господарства і турботою суспільства про екологічну безпеку— зазначено у звіті.

Експерти додали, що споживчий попит на органічні продукти харчування та зростаючі площі органічного землеробства також сприяють зростанню ринку с/г мікробів. Вважають, що найбільшу частку ринку сільськогосподарських мікробів займуть бактерії.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram