Стартував грантовий конкурс для громад «Сади Перемоги»

Ініціатива «Сади Перемоги» запустила грантовий конкурс для українських громад на реалізацію ідей з розвитку сільського господарства та самозабезпечення продуктами харчування. Переможці конкурсу отримають до 250 тис. грн на втілення свого проєкту. Про це повідомила пресслужба Мінагропполітики.

Грант можна отримати на техніку для обробки землі, необхідні засоби для вирощування, зберігання і переробки с/г продукції, впровадження новітніх технологій та інші заходи, що сприяють підвищенню продовольчої безпеки. На конкурс можуть подаватися учасники із Сумської, Київської, Вінницької, Хмельницької, Івано-Франківської, Харківської, Полтавської, Львівської, Черкаської та Дніпропетровської областей.

Заявниками можуть бути органи місцевого самоврядування самостійно чи у співпраці з іншими громадами; комунальними установами та НГО; малими та середніми фермерами, кооперативами; асоціаціями та обʼєднаннями виробників с/г продукції.

Подача заявок учасників конкурсу відкрита до 30 листопада 2022 року. З переліком документів для участі в конкурсі та умовами для реєстрації можна ознайомитись у Фейсбук-групі. Аплікаційні форми розміщені за ПОСИЛАННЯМ.

Також зацікавлені громади зможуть отримати додаткову інформацію на навчальних вебінарах від організаторів, які відбудуться у період з 5 жовтня до 15 листопада.

Конкурс реалізується у партнерстві з Міністерством аграрної політики та продовольства України, проекту «Супровід урядових реформ в Україні», АТ «Укргазвидобування» та БО «Благодійний Фонд «МХП-Громаді». Його метою є підвищення продовольчої безпеки громад, розвитку вирощування, переробки, зберігання вирощеної с/г продукції та підвищення зайнятості населення. Із додатковими питаннями щодо участі в конкурсі можна звертатися за адресою: sadyperemohy@gmail.com

Додамо, що «Сади Перемоги» — це ініціатива проекту SURGe «Супровід урядових реформ в Україні», що фінансується урядом Канади та впроваджується компанією Alinea International.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram