Стартує акційна програма для аграріїв – аукціон причіпної ґрунтообробної техніки CASE IH, Great Plains та Wishek

Потреба аграрного ринку в доступних та якісних агрегатах за теперішніх обставин є найбільш актуальною. «Тайтен Машинері Україна» створила можливість для вітчизняних аграріїв придбати нове та вживане причіпне обладнання брендів CASE IH, Great Plains та Wishek на найкращих умовах.

– Ми створили акційну програму – «аукціон», яка допоможе сформувати найкращу вартість агрегатів для українських аграріїв з огляду на складні умови цього сезону, – говорить Дмитро Баранов, Комерційний директор компанії.

Механізм дії аукціону доволі простий:

  • На спеціальній сторінці є повний перелік доступного обладнання із вказаною вартістю.
  • Вартість обладнання буде оновлюватися кожні 48 годин о 13:00 год.
  • Акція триватиме з 14 по 28 листопада включно – протягом цього періоду ви зможете «впіймати» найбільш вигідну вартість та придбати агрегат, який вас зацікавив.

Тож слідкуйте за оновленнями на сторінці та надсилайте запит на агрегат, який вас зацікавить, доки техніка в наявності – фахівець «Тайтен Машинері Україна» зв’яжеться із вами для надання максимально розгорнутої інформації. Техніка, що бере участь в аукціоні, є на складах компанії в Україні, тож усі агрегати доступні для огляду.

У разі додаткових запитань, будь ласка, звертайтеся до нас за номером: 0 800 50 8080 або за електронною адресою: office@titanmachinery.ua

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram