Міжнародна сільськогосподарська компанія Сorteva Agrisicence виділила інклюзивній пекарні Good Bread грант у розмірі $10 тис. на виготовлення обідів для бездомних. Про це повідомили у команді корпоративних комунікацій компанії.

Приготовлені обіди роздають волонтери, які утримують пункти обігріву та роздачі
харчів людям у скрутних життєвих обставинах у Києві впродовж січня-квітня 2022 року.

У Сorteva Agrisicence зазначили, що така ініціатива відповідає Цілям сталого розвитку 2030 Corteva з підтримки громад для вирішення проблеми продовольчої безпеки для вразливих верств населення в Україні.

Good Bread інклюзивна пекарня, яка створює місця для соціалізації та адаптації людей з ментальною інвалідністю (розумовою відсталістю, аутизмом, синдромом Дауна тощо). За три роки існування пекарня задіяла майже 50 осіб та створила унікальне інклюзивне середовище. Воно дозволяє людям з інвалідністю ставати справжніми професіоналами своєї справи та досягати успіхів.

Поруч з нами на вулиці живуть люди, які опинилися в скрутних умовах з різних причинах в одному лише Києві близько 40 тисяч бездомних. І ми можемо допомогти їм тим, що дамо можливість отримати повноцінний обід, приготовлений з якісних продуктів з дотриманням всіх санітарних вимог. Людина, яка не думає щохвилини про свій голод, має більше шансів вижити та знайти вихід. Для нас дуже важлива допомога великих компаній, таких як Corteva, оскільки тільки разом ми можемо надати допомогу тим, хто її потребує, переконаний засновник пекарні Владислав Малащенко.

Також для розвитку проєкту Good Bread створили платформу, де можна додатково оплатити обід, який буде переданий нужденним людям.

Продовольча безпека та достатня кількість якісної та поживної їжі завдання номер один для всього світу та для всіх соціально-відповідальних компаній, таких як Corteva. В своїй діяльності ми керуємося призначенням збагачувати життя тих, хто виробляє, та тих, хто споживає, забезпечуючи розвиток майбутніх поколінь. Також вважаємо за потрібне підтримувати такі проєкти, як пекарня Good Bread, адже принципи залучення, різноманітності та рівності є для нас важливими, сказав Сергій Харін, Керівник бізнесу в Східній Європі Corteva Agriscience.

Минулого року Corteva Agriscience вже реалізувала проєкт з пекарнею Good Bread. В його рамках оформила підписку на випічку для співробітників на честь своєї другої річниці.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram