Сівалка точного висіву Tempo економить аграрію кошти

Сівалки точного висіву Tempo від компанії Väderstad – це прості сучасні машини високого технологічного рівня.

Для діагностики роботи систем сівалки Tempo та проведення її налаштування й калібрування висівних апаратів більше не потрібно зупиняти машину на довго та витрачати дорогоцінний час. Безпровідна сучасна система контролю Väderstad E-Control на iPad зв’язується з машиною, забезпечує повний доступ до функцій і даних у режимі реального часу.

Однією з незаперечних переваг сівалки є простота налаштування норми висіву, можливість роботи за картами завдання та чіткого відстежування якості висіву за допомогою комп’ютера.

Посекційне відключення висівних апаратів сьогодні є обов’язковим навіть для сівалок із невеликою шириною захвату. Особливо відчутним ефект є за роботи на невеликих полях і до того ж – неправильної форми. Система повністю виключає перевитрату насіння на цих ділянках: якщо це 45 тис. насінин/га, то це таки 45, а не 42 чи 48. Більше не потрібно купувати насіння із запасом! Крім того, правильне розміщення насіння без пропусків та двійників дає змогу максимально розкрити генетичний потенціал кожної окремої рослини.

Сієте менше – отримуєте більше. Інвестуйте в якісну техніку! – закликають у компанії Väderstad.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram