Corteva Agriscience переходить на єдину пряму модель ведення насіннєвого бізнесу в Україні. З 1 червня 2022 року сільгоспвиробники зможуть придбати усе насіння генетики Corteva безпосередньо у компанії. Про це GrowHow.in.ua повідомила команда корпоративних комунікацій Сorteva Agrisicence.

На таку модель продажу вирішили перейти, оцінюючи коротко- та довгострокові фінансово-економічні можливості учасників ринку під час військових дій. В компанії зазначили, що вона оптимальніша для своєчасного забезпечення українських сільгоспвиробників насіннєвим матеріалом.

Через перехід на єдину модель, Сorteva Agrisicence розпочинає процес виведення з ринку України насіннєвого бренду Brevant® seeds. Також об’єднують асортимент гібридів кукурудзи, соняшника та озимого ріпаку під брендом Pioneer®.

Читайте також: Міжнародна сільськогосподарська компанія Corteva виходить з російського ринку

Як перший крок, напередодні сезону озимого ріпаку компанія пропонуватиме українським фермерам купівлю насіння озимого ріпаку бренду Brevant® seeds у торгових агентів, які з 2019 року напряму пропонують сільгоспвиробникам насіння гібридів кукурудзи та соняшнику бренду Pioneer®.

Наступним кроком буде ґрунтовний аналіз та об’єднання асортименту гібридів кукурудзи та соняшнику Brevant® seeds з портфелем Pioneer®. Також адаптують мережу торгових агентів та логістичну і складську мережу і функцій всередині компанії.

Зараз головним пріоритетом діяльності Corteva в Україні є допомога фермерам у забезпеченні продовольчої безпеки країни в умовах війни. Зважаючи на аналіз минулого сезону кукурудзи та соняшника, а також на прогнози з розвитку аграрного ринку у майбутньому, ми розуміємо, що для повного та своєчасного забезпечення попиту на насіння Corteva Agriscience найоптимальнішим рішенням є саме пряма модель. Вона вже третій рік доводить свою ефективність для тисяч фермерів по всій країні, прокоментував керівник відділу продажів, маркетингу та комерційної ефективності Corteva Agriscience в Україні Олександр Дмитрієв.

Він додав, що торгові агенти компанії мають добре відпрацьований механізм, який дає змогу гарантувати своєчасність поставок в господарства.

У компанії наголосили, що через можливу наявність у дистриб’юторів незначного запасу насіння озимого ріпаку, кукурудзи та соняшнику з минулого сезону, вони можуть також пропонувати фермерам певні обмежені кількості гібридів у межах наявних запасів.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram