Amazone цієї весни розпочала тестування причіпного обприскувача UX 5201 з технологією SmartSprayer, яка не має аналогів у світі. UX 5201 SmartSprayer виводить обприскування на новий рівень завдяки інтеграції інноваційних продуктів компаній Amazone, BASF та Bosch. Про це повідомляють у пресслужбі компанії.

Причіпний обприскувач UX 5201 від Amazone обладнаний новою високотехнологічною штангою, яка має ширину захвату 36 м. Штанга оснащена камерами та спеціальними світловими модулями для досягнення точкового обприскування за допомогою системи активного ведення штанги ContourControl, а також єдиної на ринку системи активного вирівнювання коливань SwingStop.

Крім того, на штанзі встановлені камери від Bosch, які розпізнають бур’яни у посівах просапних культур та передають інформацію в систему xarvio™ Agronomic Decision-making Engine (ADE) від BASF Digital Farming Solutions, яка й «приймає рішення» про обробку.

До речі, система розпізнавання зображень від Bosch за кілька мілісекунд розпізнає наявні бур’яни навіть на дуже ранній стадії росту. А спеціально розроблена технологія світлодіодного освітлення допомагає при складних умовах освітлення, наприклад, у нічний час чи у затінку.

Рішення про те, які специфічні налаштування потрібні, з якою рекомендованою сумішшю гербіцидів і коли систему SmartSpraying найкраще використовувати, ґрунтується на вдосконаленому механізмі xarvio™ Agronomic Decision-making Engine (ADE) від BASF Digital Farming.

При цьому, з урахуванням достатнього професійного досвіду застосування інтегрованого захисту рослин, різні параметри (такі як оброблювана культура, спектр бур’янів, погодні умови тощо) автоматично підтягуються з системи xarvio™ FIELD MANAGER, обробляються для прийняття рішення і передаються в систему SmartSpraying. Таким чином досягається точне внесення гербіцидів у потрібному місці, в потрібний час і з потрібною нормою.

Крім того, комбінація вентилів широтно-імпульсної частотної модуляції (ШІЧМ), що вмикаються індивідуально, зі спеціальними точковими форсунками SpotFan від Agrotop, які розташовані на відстані 25 см одна від одної, сприяє точній точковій обробці й максимальній економії препарату при робочій швидкості до 12 км/год. І це ще не все: UX 5201 SmartSprayer може паралельно проводити суцільне внесення ґрунтових гербіцидів з додаткового бака під час одного проходу.

Ще однією перевагою інтегрованого рішення SmartSprayer над супутниками й БПЛА є здатність розпізнавати рослини в міліметровому діапазоні, що дозволяє здійснювати обробіток в режимі реального часу.

Попередні польові тести засвідчили, що ця технологія, в залежності від кількості бур’янів і польових умов, зменшує обсяги застосування гербіцидів при окремих заходах до 90 %.

Масштабні польові дослідження триватимуть впродовж цього сезону на таких культурах як цукровий буряк, кукурудза та ріпак.

Завдяки інтеграції розробок та інновацій Amazone спільно з Bosch і BASF Digital Farming вдалось реалізувати унікальну технологію обприскування.

Впродовж найближчих років планується поступове виведення на ринок технології SmartSprayer, яка не має аналогів у світі за своїми технічними можливостями та системному підходу.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram