Сівалки Inspire 1200S/C: ще більше продуктивності під час висіву зернових

Належний обробіток ґрунту та використання спеціалізованої техніки для вирощування сільськогосподарських культур дає змогу отримати найкращий економічний результат.

Компанія Väderstad має сучасні, інноваційні рішення для досягнення високих результатів продуктивності під час висівання зернових культур. Одним із таких рішень є високопродуктивні агрегати для суцільного висіву зернових культур – сівалки Inspire 1200S/C із робочою шириною захвату 12 м. Конструкторам компанії вдалося поєднати у новій машині продуктивність, маневреність, надійність і простоту використання.

Сівалка Inspire 1200 доступна у двох різних модифікаціях – Inspire 1200S і Inspire 1200C.Головною їхньою відмінністю є можливість Inspire 1200C одночасно з висівом вносити сухі гранульовані мінеральні добрива. Сівалка Inspire 1200C має один із найбільших бункерів у своєму класі – його об’єм становить 7200 л, розділений на два окремих відділення місткістю 2200 та 5000 л.

А от сівалка Inspire 1200S (без можливості вносити гранульовані добрива) має один суцільний бункер місткістю 5000 л.

Попри значну ширину захвату, сівалки потребують невеликого тягового зусилля для приводу – залежно від версії S/C та польових умов, середня потужність становить приблизно 20 к.с. на кожний метр ширини захвату. Гідросистема трактора має забезпечувати потік оливи на рівні 160 л/хв для Inspire 1200 S і 190 л/хв для Inspire 1200 C.

Нагадаємо, продуктова лінійка техніки для суцільного висіву зернових культур у виробничому портфоліо компанії представлено досить широко. Наразі компанія пропонує сівалки двох типів – це потужні та «всюдихідні» сівалки Rapid із робочою шириною від 3 до 8 м та більш елегантні сівалки Spirit із робочою шириною від 3 до 9 метрів.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram