LEMKEN представила транспортно-зчіпний пристрій для ґрунтоущільнювача

Редакція GrowHow.in.ua   2023-02-06
Компанія LEMKEN представила новий транспортний пристрій для перевіреного часом ґрунтоущільнювача VarioPack. Новинка дає змогу легко перевозити дорогами великі ґрунтоущільнювальні агрегати, що використовують як із навісними, так і з напівнавісними плугами. Про це GrowHow повідомила пресслужба компанії.

Ґрунтоущільнювач під час оранки використовують здебільшого там, де немає часу на поступове осідання та відтворення природної пухкості ґрунту. Він безпосередньо відновлює капілярність і цим дозволяє утримати вологу в ґрунті.

VarioPack, оснащений колесами та дишлом, агрегатується з трактором, завдяки чому його можна доставити у поле зі швидкістю до 40 км/год. Завдяки транспортній ширині 2,8 м, навіть вузькі ділянки дороги не створюють проблем.

Перехід із транспортного в робоче положення здійснюється гідравлічно з кабіни трактора. Захват VarioPack регулюється за довжиною, висотою та кутом нахилу і тому може бути якнайкраще пристосованим до умов використання. Це забезпечує надійне під’єднання плуга до котка навіть на схилах, а ґрунтоущільнювач можна спрямовувати впритул до плуга, щоб мінімізувати бічний відхід.

Транспортний пристрій доступний для великих подвійних ґрунтоущільнювачів VarioPack діаметром 70 або 90 сантиметрів.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram