Шмигаль закликав бізнес зменшити споживання електроенергії у вечірні години

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль звернувся до громадян та бізнесу із закликом зменшити споживання електроенергії з 17:00 до 22:00 задля стабілізації енергосистеми, яка постраждала внаслідок російських ракетних обстрілів. Про це повідомив Урядовий портал.

Денис Шмигаль зазначив, що українці свідомо зменшили споживання електроенергії після обстрілів енергосистеми. Сумарно економія склала 10%. Водночас із метою уникнення планових відключень, як наголосив прем’єр, необхідно досягти свідомого зменшення споживання електроенергії з 17 до 22 години загалом по Україні на 25%.

Він звернувся до бізнесу з проханням долучитися до свідомого споживання й у зазначений період вимикати зовнішню світлову електрорекламу та інші енерговитратні прилади. Такий відповідальний підхід дає змогу мінімізувати застосування графіків відключення.

Читайте також: 12 порад для енергоефективності вдома та на підприємстві

Прем’єр-міністр додав, що після увімкнення опалення варто заощадливо використовувати газ і вугілля. Так, мінімально допустима температура в приміщеннях цієї зими буде 16°C, а середня — 18°C.

Він зазначив, що держава була готова до спроб росії знищити важливі інфраструктурні об’єкти — розроблялися різні сценарії реагування.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram