Серед клієнтів ALFA Smart Agro стрімко зростає попит на партнерські кредити

ОТП Банк оновлює умови пільгового кредитування агровиробників на придбання продукції ALFA Smart Agro. Так, аграрії можуть отримати цільовий кредит в гривні на закупівлю ЗЗР та мікродобрив за ставкою від 7% річних, що є однією з найнижчих відсоткових ставок на ринку. Про це повідомила пресслужба ALFA Smart Agro.

Також агровиробник може отримати кредит у сумі до 3 млн грн без застави та до 20 млн грн лише під заставу фінансової аграрної розписки. Умови партнерської програми ОТП Банку та ALFA Smart Agro:

• термін кредитування — до 12 місяців;
• період дії пільгової ставки — 5 місяців;
• ставка на пільговий період — 7% річних;
• після пільгового періоду діють базові ставки згідно з кредитною політикою банку залежно від типу застави;
• разова комісія позичальника — 1%.

Попит на партнерські кредити серед клієнтів ALFA Smart Agro стрімко зростає — він уже в рази вищий, ніж минулого року. Українські аграрії почали готуватися до весняних робіт, а в умовах ускладненого експорту сільськогосподарської продукції кредитування — фінансовий інструмент, який дозволяє провести всі закупівлі вчасно і в потрібному обсязі. Компанія ALFA Smart Agro системно працює над тим, щоб наші клієнти отримували фінансування на вигідних умовах.

— Водночас ОТП Банк покращує усі сервіси та значно пришвидшує видачу кредитів. Зокрема, сьогодні вже існує можливість отримати попереднє рішення за кредитом лише за кодом ЄДРПОУ агропідприємства. Банк також працює над можливістю кредитування агровиробників в онлайн форматі, – розповів начальник відділу «Агро Фабрика» Іван Єрко.

У ALFA Smart Agro зазначили, що у листопаді 2022 року виповнюється 5 років від початку їхньої співпраці з ОТП Банком. Банк є надійним партнером ALFA Smart Agro і має високий рівень експертизи у фінансуванні агробізнесу.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram