SeedEye — новітня технологія регулювання норми висіву від Väderstad

Автоматичну систему регулювання норми висіву SeedEye у компанії Väderstad називають найнадійнішою, зазначаючи, що норму висіву вона може змінювати находу.

Оптичні датчики підраховують кількість насіння, яке проходить через висівні трубки. Таким чином, з точністю до насінини відомо скільки посівного матеріалу потрапляє з сівалки в ґрунт. Це нове покоління технологій для розрахунку, яке залишає у минулому підрахунки на основі ваги.

Ми використовуємо нову одиницю виміру, яка має практичне значення кількість насінин на квадратний метр, — зазначили у компанії Väderstad.

У системі SeedEye норма висіву встановлюється в кількості насінин на квадратний метр. Навідміну від норми внесення у кг/га, ця норма не залежить ні від типу насіння, ні від різної абсолютної його ваги, ні від відмінностей між різними партіями посівного матеріалу.

Якщо норма висіву становить, наприклад, 303 насінини/кв. м, то система SeedEye в автоматичному режимі забезпечить висів саме цієї кількості насіння. Достатньо лише вказати необхідну норму висіву.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram