При посіві озимих цьогоріч Контінентал максимальний акцент робить на збереженні вологи

Холдинг «Контінентал Фармерз Груп» завершив перший етап збору врожаю, обмолотивши озимі ячмінь, пшеницю та ріпак із загальної площі 86,2 тис. га. Про це повідомила пресслужба компанії.

Під час літніх жнив Контінентал зібрав 446 тис. т урожаю. У цьому сезоні показники урожайності перевищили планові очікування. Зокрема, фактична залікова врожайність ячменю — 6,37 т/га, пшениці — 6,23 т/га, ріпаку — 3,56 т/га.

— Ми перетнули екватор цьогорічних жнив — першу хвилю звершено з гарним результатом. Урожайністю ми задоволені по всіх культурах, адже, зважаючи на посушливу весну, були певні ризики. Зібране відвантажуємо на власні елеватори, які підготували до сезону завчасно. Враховуючи сприятливу погоду, днями розпочали викопування картоплі. Пік другої хвилі жнив очікуємо на кінець вересня — початок жовтня. Серед пізніх культур у нас соняшник, кукурудза, соя, гречка та буряк, — розповів операційний директор «Контінентал Фармерз Груп» Віталій Ставнічук.

Паралельно на полях Контінентал триває посів озимих під урожай 2023 року. Завершують посів ріпаку на площі 35,2 тис. га. Наступними сіятимуть пшеницю, яка займає найбільшу частку в структурі озимих — 42,3 тис. га, та ячмінь на 16,1 тис. га.

В компанії розповіли, що з огляду на погодні умови під час цієї посівної максимальний акцент роблять на збереженні вологи. У роботі застосовують виробничі технології залежно від типу сівалок, які задіяні в роботі — або класичний обробіток культиваторами Horsch Tiger і посів сівалками Horsch Pronto, або умовний прямий посів, який виконують одразу після збору пшениці та ячменю сівалками Horsch Focus та Claydon Hybrid 6T.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram