Близько 600 тис. га лісів України окуповані

Європейські міністри, відповідальні за ліси, та спостерігачі процесу “Ліси Європи” (FOREST EUROPE) висловили готовність підтримати Україну у повоєнному відновленні. Вони підписали спільне рішення “Підтримка відновлення та сталого управління українськими лісами та лісового сектору”. Про це повідомила пресслужба Міндовкілля.

За наступні пів року будуть підготовлені рекомендації щодо відновлення лісового господарства та надана допомога на реалізацію першочергових завдань, визначених українською стороною.

Процес європейської підтримки на тлі величезних збитків, завданих Україні внаслідок російської агресії, ініціював Федеральний міністр продовольства та сільського господарства Німеччини Джем Оздемір. Він зауважив, що дії росії суперечать міжнародному праву та залишають за собою лише сліди руйнувань.

— Для України це потужний сигнал солідарності. Переконаний, що подальша співпраця допоможе Україні у повоєнному відновленні лісового господарства для збереження, відновленні та сталого управління лісами, — зазначив Міністр захисту довкілля та природних ресурсів України Сергій Власенко.

Додамо, що у Європі ліси займають 35% усієї території континенту. Україна серед країн Європи займає дев’яте місце за площею лісів. Проте за пів року російського повномасштабного вторгнення 30% українських лісів були ушкоджені воєнними діями. Наразі близько 600 тис. га лісів України окуповані.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram