Парламентарі вимагають перевірити Держпродспоживслужбу у регіонах

Фото: Diana Polekhina/unsplash.com
Комітет Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики вимагає провести перевірки у регіональних підрозділах ДПСС та зробити відповідні кадрові зміни. Про це повідомила пресслужба українського парламенту.

За словами голови комітету Олександр Гайду, причиною такого рішення є постійні скарги від аграріїв та споживачів на неефективну роботу служби. До прикладу, нещодавно до комітету надійшли скарги щодо роботи продуктових ярмарків у Києві. Там зберігали та продавали м’ясну продукцію у неналежних санітарних умовах. Цю торгівлю у тому числі санкціонує Держпродспоживслужба. Також він зазначив про випадки підозр у хабарництві та перевищення службових повноважень.

— Чи є покарання щодо службових осіб ДПСС? Так, банальні догани та ротації замість звільнень з відповідними записами у трудовій книжці. Вимагаємо від керівництва ДПСС провести перевірки роботи служби у регіональних підрозділах та вжити відповідних кадрових рішень, — зазначив Олександр Гайду.

Крім цього, комітет звернувся до Кабиіну з пропозицією визначити координацію служби через Мінагрополітики, що «дозволить сприяти роботі аграріїв, а не створювати перепони».

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram