Програма розвитку ООН (ПРООН) запускає освітньо-консалтингову програму зі сталого розвитку для жінок-керівниць малих бізнесів в агропродовольчому секторі – “TERRA. Курс на сталий розвиток”. Відбір учасниць вже розпочався і триватиме до 28 лютого.

Як повідомили у ПРООН, програма сприятиме поширенню сталих підходів в українській бізнес-спільноті, розбудові інноваційних бізнес-моделей та гендерній рівності. Курс впроваджуватиметься у партнерстві з Центром “Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності”.

Очікують, що у програмі візьмуть участь 120 керівниць/власниць мікро, малого та середнього підприємництва, які займаються вирощуванням, переробкою сільськогосподарської продукції та зайняті у сфері громадського харчування.

Програма передбачає проведення короткострокового міждисциплінарного дистанційного навчання. Воно триватиме з березня по травень 2022 року. Після нього відбудеться публічний захист проєктів акселерації бізнесу з впровадженням інноваційних сталих бізнес-моделей. Авторки 40 найкращих проєктів продовжать роботу над своїми проєктами та отримають індивідуальне консультування від експертів.

Для нас важливо продемонструвати українській бізнес-спільноті, що стале
підприємництво це прагматичний підхід, що сприяє підвищенню конкурентоздатності, зазначив керівник проєкту ПРООН Максим Борода.

За словами голови правління Центру “Розвиток Корпоративної Соціальної Відповідальності” Марини Саприкіної, програма TERRA допомагатиме жінкам в агропродовольчому секторі розвивати свій бізнес через різноманітні інструменти. Зокремай, йдеться про 18  онлайн-вебінарів та роботу з коучами над покращенням роботи підприємств.

У бізнес-середовищі такі консультаційні послуги могли б коштувати дуже
дорого, але завдяки підтримці ПРООН ця програма для вмотивованих власниць агріфуд-бізнесу буде безкоштовною. В основі програми Цілі сталого розвитку і розвиток жіночого бізнесу, що, за різними експертними оцінками, допомагає сталому розвитку міст та країн, зазначила Марина Саприкіна.

За результатами конкурсного відбору учасниці будуть поділені на три групи відповідно до досвіду ведення бізнесу та спеціалізації в агропродовольчому секторі:

• група “Старт” 1-3 роки досвіду;
• група “Розширення” 3-5 років досвіду;
• група “Лідерство” понад 5 років досвіду.

Участь у навчанні безкоштовна. Зареєструватись на неї потрібно до 28 лютого, заповнивши АНКЕТУ. На сайті та на Facebook сторінці програми TERRA можна детальніше ознайомитися з програмою.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram