Спільний представницький орган (СПО) об’єднань профспілок звернувся до Комітету з питань фінансової, податкової та митної політики з проханням прискорити розгляд законопроєкту №6120 та рекомендувати парламенту його ухвалення. Про це повідомив пресцентр Федерації профспілок України.

Зазначений законопроєкт вносить зміни до Податкового кодексу щодо подання єдиної звітності з єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування і податку на доходи фізичних осіб. Зокрема, повертає щомісячну звітність зі сплати ЄСВ.

На переконання профспілок, це дасть змогу врегулювати низку проблем. Зокрема, зазначили, що зміна звітності зі щомісячної на щоквартальну спричинила подовження термінів призначення та перерахунку пенсій, а в окремих випадках навіть недоотримання належної суми пенсії.

За висновками фахівців Управління соціального страхування і пенсійного забезпечення апарату ФПУ, врегулювати ці проблеми можна шляхом відновлення щомісячної звітності, зазначено у повідомленні Федерацій профспілок.

Парламентський Комітет з питань фінансової, податкової та митної політики поінформував, що пропозиції СПО профспілок доведені до народних депутатів України для використання та врахування їх у подальшій законотворчій роботі.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram