Агровиробникам, які використовують паливо для власних потреб, не потрібно подавати додаткових документів для отримання ліцензії на зберігання пального. Це пояснили фахівці ВАР, коментуючи інформацію про зміну порядку отримання таких ліцензій у 2022 році.

Зокрема йдеться про акт вводу в експлуатацію об’єкта або акт готовності об’єкта до експлуатації. Згідно із ЗУ “Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального”, дозвіл на отримання ліцензії на право виробництва пального, право оптової або роздрібної торгівлі пальним або на право зберігання пального без подання такого акта був тимчасовим до 1 січня 2022 року.

Читайте такожВідтепер бізнес може отримати деякі ліцензії онлайн

У ВАР пояснили, що з нового року суб’єкти господарювання, які зберігають пальне для третіх осіб повинні подавати копії цих документів. Однак це не стосується агровиробників, які використовують пальне для власних потреб.

Суб’єкти господарювання, які зберігають пальне, що використовується виключно для потреб власного споживання чи промислової переробки, копії зазначених документів не подають, зазначив радник голови ВАР Дмитро Кохан.

Він додав, що такі агровиробники у заяві на отримання ліцензії мають зазначити, що пальне використовується для власних потреб; вказати загальну місткість резервуарів та ємностей і їх фактичне місцезнаходження.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram