Case IH починає співпрацю з виробником жаток MacDon

Компанія Case IH оголосила про початок партнерства з MacDon Industries Ltd. у рамках програми спільного виробництва жаток, розроблених для комбайнів Case IH Axial-Flow®. Нова лінійка стрічкових жаток буде доступна для замовлення на початку 2022 року у дилерів Case IH по всьому світу за винятком Південної Америки.

Про це повідомляє пресслужба компанії.

– У Case IH та MacDon загальна спадщина та мета – зробити збирання врожаю більш простим і продуктивним для аграріїв, – каже Скотт Харріс, Президент Case IH. – Об’єднуючи найкращий у галузі асортимент комбайнів Axial-Flow та обширну дилерську мережу Case IH з досвідом та продукцією MacDon, ми прагнемо надати виробникам неперевершені комплексні рішення для максимально ефективного збирання врожаю.

Компанія MacDon, штаб-квартира якої розташована в Манітобі, Канада, понад 70 років виробляє високопродуктивне обладнання для збирання врожаю. Як і Case IH, ця компанія відома тим, що працює безпосередньо з виробниками та спеціалістами зі збиральної техніки для створення обладнання, яке допомагає аграріям ефективно збирати врожай та забезпечувати продовольством увесь світ.

– Ми розробляємо інноваційні рішення, які допоможуть виробникам збільшити обсяги збираного ними врожаю, – у цьому наш головний пріоритет, – підкреслив Харріс. – Ми переконані, що у співпраці з MacDon зможемо запропонувати аграріям високоефективну комбінацію стрічкової жатки та комбайна, яка підніме планку продуктивності збирання врожаю.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram