На Херсонщині обговорили питання проведення весняно-польових робіт в господарствах області в погодних умовах, що склалися у 2020 році.

Поточний стан озимих на полях області обговорили у рамках круглого столу «Стратегія і тактика ведення землеробства в кліматичних умовах 2020 року» спеціалісти ГУ Дерпродспоживслужби в Херсонській області.За даними начальника управління фітосанітарної безпеки Лариси Коломієць, погодні умови зимового періоду сприяли розвитку хвороб на рослинах озимих культур. При обстеженнях на посівах озимих зернових ранніх строків сівби, насамперед на сильно загущених, на листках нижнього, а подекуди і середнього ярусу виявлено розвиток борошнистої роси та септоріозу. Зазначається, що хворобами уражено 3-10% рослин. Надалі у разі сприятливих погодних умов відсоток уражених рослин може значно збільшитись.

— Перевірити фітосанітарний стан посівів, насіннєвого матеріалу та визначити якість насіння можна Херсонській обласній фітосанітарній лабораторії самостійно, або звернувшись до закріпленого за районом державного фітосанітарного інспектора, — зазначили в Держпродспоживслужбі.

Аби не пропустити найцікавішого, підписуйтесь на наш канал-Telegram